Глава Сухопутних військ ЗСУ Михайло Драпатий оголосив про свою відставку
“Це усвідомлений крок, продиктований моїм особистим відчуттям відповідальності за трагедію на 239-му полігоні, внаслідок якої загинули наші воїни”, – написав він.
Мова йде про удар РФ по полігону Сухопутних військ, внаслідок чого загинули 12 бійців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *