🇺🇸🥊 Маск побився з міністром Трампа у Білому домі, – WP
Як пише WP, у середині квітня Ілон Маск і міністр фінансів Скотт Бессент відвідали Овальний кабінет, щоб висловити свої уподобання щодо кандидатури виконуючого обов’язки комісара Податкової служби США. Трамп вирішив підтримати вибір Бессента.
Після того, як Бессент і Маск вийшли з кабінету Трампа між ними сталася словесна перепалка. У результаті Маск штовхнув Бессента плечем у груди, а міністр ударив у відповідь. Щоб їх розборонити, кільком людям довелося втрутитися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *