💡Обговорили відновлення інфраструктури після атаки РФ: Зеленський провів Ставку
“Були доповіді Міненерго, “Нафтогазу” та всіх ключових учасників галузі. Говорили про хід відновлення після російського обстрілу 17 листопада та подальший захист усіх критичних об’єктів”, – написав президент Володимир Зеленський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *