🕯Померла зірка серіалу “Коли ми вдома”

Про смерть зірки серіалу “Коли ми вдома” Тетяни Шеліги написала її донька Анастасія Савицька-Шеліга на своїй сторінці у Facebook.
Жінці було 76 років. Останні декілька років Шеліга не знімалася в кіно, про її життя було мало що відомо. Втім, ще декілька днів тому донька писала про погіршення стану своєї мами. Але причину смерті матері Анастасія поки що не розкриває. Відомо, що у 2022 році Шеліга перенесла серйозну операцію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *