🤬Попередньо, щонайменше чотири “Шахеди” атакували будинки в центрі Києва, – Єрмак

Як зазначив керівник Офісу президента, росіяни вдарили по звичайних будинках в центрі міста. Вони свідомо цілились саме по центру столиці в новорічну ніч.
Більше новин тут 👉rbc.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *