‼️Росія випустила по Україні чотири балістичні ракети та 39 дронів цієї ночі
Підтверджено збиття двох балістичних ракет “Іскандер-М”/KN-23 на Київщині та 24 дронів. 14 ворожих безпілотників-імітаторів локаційно втрачені.
Як повідомили Повітряні сили ЗСУ, збиті балістичні ракети упали в Шевченківському районі Києва. У Запоріжжі ворог вдарив балістикою по підприємству, також пошкоджено будинки і авто.
Більше новин тут 👉 rbc.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *