❗️Споживання дуже високе: “Укренерго” дало команду на екстрені відключення

Про це написав Сергій Коваленко, генеральний директор YASNO.
“Київ, Дніпро! Укренерго дало команду на екстрені відключення. Споживання дуже високе, потрібно розвантажити енергосистему. Не сідайте в ліфти та намагайтеся економніше використовувати енергоємні прилади”, – повідомив він у Facebook.
Більше новин тут 👉 rbc.ua
⚡️Графіки не діють. У Києві розпочинаються екстренні відключення світла Більше новин тут 👉 rbc.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *