💡У Чернігівській області запровадили графіки аварійних відключень
Причина – загроза перевантаження мереж. Застосовано обмеження на 15 МВт. Світло відключають споживачам у районі Бахмача, Ніжина та Прилук.
“Відключаються з 1 до 7 черги включно”, – додали в обленерго.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *