😥 У Дніпрі через нічну атаку РФ загинула людина і ще п’ятеро постраждали, – ОВА
“Чоловіки 35, 37, 40 і 52 років госпіталізовані. Троє з них – у важкому стані. 70-річний потерпілий оговтуватися буде вдома”, – пише глава ОВА Сергій Лисак.
Він уточнив, що в місті виникло одразу декілька пожеж. Відомо, що пошкоджені підприємства.
“Горіло і у Дніпровському районі. Там гучно було у Солонянській та Слобожанський громадах. Понівечені господарська споруда і теплиця”, – додав він.
Більше новин тут 👉 rbc.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *