🔥У Маріуполі партизани підпалили базу росіян
23 березня партизани з “Маріуполь. Спротив” здійснили успішну операцію, підпаливши базу-стоянку російських військ на правому березі міста. Внаслідок цього кілька транспортних засобів та боєприпаси загарбників були знищені.
Як стало відомо, партизани дізналися про місцерозташування бази завдяки публікаціям двох кавказьких “блогерів”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *