🧐У Москві підтвердили контакти з Вашингтоном

Заступник глави МЗС РФ Сергій Рябков заявив, що у Росії та США йдуть нібито “певні контакти по лінії зовнішньополітичних відомств”, подробиці яких розголошувати буцімто “немає сенсу”.
За його словами, графіка контактів Путіна і Трампа “поки немає”, Рябков вважає, що “в міру прояснення ситуації щодо цього будуть домовленості”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *