💥💥Українські воїни знищили російський триколор, який окупанти встановили на кордоні з Чернігівщиною
Ворожа ДРГ встановила триколор у районі пункту пропуску “Грем’яч”. Але провокація окупантів зазнала невдачі – українські прикордонники вчасно виявили, а воїни ЗСУ зі складу 15 армійського корпусу знищили російську ганчірку.
Більше новин тут 👉 rbc.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *