‼️ Зеленський провів брифінг за підсумками саміту, ініційованого Британією. Головні заяви:

▪️Україна розраховує на союзницькі гарантії безпеки – Європи, США та інших країн, рішення не має залежати від РФ.
▪️Всі вважають, що Україна перемогла на переговорах в Саудівській Аравії. Європейці також хочуть сформувати свою переговорну групу.
▪️Росія хоче оточити українських військових на Курському напрямку, але на території України.
▪️Україна не визнає окуповані українські території російськими. США підіймали це питання в Джидді, отримали позицію України.
▪️На припинення вогню може знадобитися не 30 днів, а трохи більше. Щодо режиму тиші найголовніше для США не йти на російське “але”.
▪️Про дефіцит ракет до SAMP-T. Зеленський заявив, що дефіцит цих ракет був постійно, не підтвердив і не спростував заяви ЗМІ, що ракети закінчилися.
▪️Якщо росіяни порушать режим тиші, то ми продовжимо захищати нашу Батьківщину, як ми це і робимо зараз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *