🤬Зранку РФ вдарила по енергооб’єкту в Сумській області: 37 тисяч споживачів без світла
“Сьогодні вранці російська армія вдарила по одному з енергетичних об’єктів на Сумської області. Унаслідок чого тимчасово знеструмлені понад 37 тисяч споживачів на Роменщині (104 населені пункти)”, – заявили.у “Сумиобленерго”.
“Сьогодні вранці російська армія вдарила по одному з енергетичних об’єктів на Сумської області. Унаслідок чого тимчасово знеструмлені понад 37 тисяч споживачів на Роменщині (104 населені пункти)”, – заявили.у “Сумиобленерго”.
