📷😡 З’явилися фото наслідків удару росіян по будівлі Держпрому в центі Харкова
Кадри оприлюднив голова ОВА Олег Синєгубов.
“Пряме влучання зафіксували у будівлю Держпрому. Це памʼятка національного значення, будівля в стилі конструктивізму. Окупанти вдарили по знаковому символу міста, який знає кожен харківʼянин”, – підписав він світлини.
Більше новин тут 👉 rbc.ua
❗️Росіяни вдарили по будівлі Держпрому в Харкові, – Єрмак Більше новин тут 👉 rbc.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *